O nas


Podróżowanie to od dawna nasza pasja, dlatego firma ATS Express pragnie nie tylko przedstawić Państwu szeroki wachlarz organizowanych przez nas wycieczek, ale również wykorzystując swoją długoletnią praktykę w przewozie osób , zapewnić bezpieczny i komfortowy transport. ATS Express organizuje wycieczki krajowe i zagraniczne, pielgrzymki, imprezy okolicznościowe i integracyjne.

Spełniamy oczekiwania w zakresie kompleksowej organizacji wyjazdów dla klientów indywidualnych oraz firm. Poprzez profesjonalną organizację usługi turystycznej o A do Z chcemy pomóc klientowi zrealizować zamierzony odpoczynek w najbardziej optymalny sposób z uwzględnieniem jego finansowych możliwości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozie osób. Zajmujemy się dowozem i transferem na lotniska lub dworce oraz wynajmem komfortowych mikrobusów, autobusów i autokarów w kraju i za granicą. Posiadamy luksusowo wyposażone autokary marki Setra i MAN, autobusy i mikrobusy marki Mercedes. Cenimy sobie wysoki profesjonalizm i odpowiedzialność. Dbamy o szczegóły, a zarazem przywiązujemy dużą wagę do komfortu podróży. Z nami jedziecie Państwo szybko, wygodnie i bezpiecznie.

Szczegółowych informacji udzielamy w naszym biurze:
Rumia ul. Ślusarskiej 25-27
woj. pomorskie
tel: 058 671 49 59, 058 671 49 58
kom. +48 605 665 838

>> Zaświadczenie o wpisie do rejestru
Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych <<


>> Gwarancja Ubezpieczeniowa <<

   Strona główna  · Airport Gdańsk - transfer · Wycieczki lato · Wycieczki zima · Pielgrzymki · Wynajem Autokarów ·  Flota · Rezerwacja · Travel Info ·  Kontakt
do góry   
Wykonanie: ComWeb

Zapraszamy - wynajem autokarów Gdańsk, przewozy autokarowe Gdańsk, Gdynia, Niemcy, Koln i inne miasta.